Tööaeg E-R: 9-17.00
L-P: suletud
+372 56 25 77 13
info@progressor.ee
Vaatamata raskele olukorrale jätkab Progressor Õigusbüroo õigusabi osutamist klientidele nii kaugselt kui ka kontoris, järgides viiruse leviku tõkestamise meetmeid. Püsime terved!

Õigusbüroo Progressor


2010. aastal asutatud Progressor Õigusbüroo keskendub füüsilistele ja juriidilistele isikutele õigusabi andmisele tsiviil-, äri-, kriminaal- ja haldusõiguse valdkonnas.

Meie õigusbüroo koondab juriste, kellel on üle kahekümne aasta pikkune eduka õiguspraktika kogemus. Juhindudes erialastest teadmistest ja töösuhetest saame pakkuda teie probleemidele kõige tõhusamaid lahendusi.


Juristid

Danil Lipatov
Jurist, õigusbüroo partner

Ljudmila Lokai
Juhiabi, raamatupidaja

Progressor Õigusbüroo on:

  • Professionaalne meeskond. Aastate jooksul oleme välja töötanud täpse töö algoritmi. Ajurünnakud ja ülesannete jaotus aitavad meil leida õigeid lahendusi ja minimeerida kliendi riske;
  • Laia teenuste spektriga. Kõik meie õigusbüroo juristid on enda õigusvaldkonna spetsialistid, mis omakorda võimaldab meil pakkuda kvaliteetset õigusabi paljudes valdkondades;
  • Universaalne. Meie õigusbüroo kliendid on nii füüsilised (nende hulgas nii Eesti kui ka muude riikide elanikud) kui ka juriidilised isikud: ettevõtted, ettevõtjad ja asutused. Kui vajate head ja asjalikku nõu, oleme valmis aitama!

Publikatsioonid

KIRJUTAGE MEILE