Meist

2010. aastal Tallinnas asutatud Õigusbüroo Progressor on keskendunud õigusabi andmisele üksikisikutele ja juriidilistele isikutele õigusabi andmisele tsiviil-, kaubandus-, kriminaal- ja haldusõiguse valdkonnas.

Meie õigusbüroo koondab juriste, kellel on üle kahekümne aasta pikkune õiguspraktika kogemus. Meie osutatava õigusabi tugevusteks on individuaalne lähenemine igale kliendile, pädevus paljudes õigusvaldkondades ning lahendused keerukatele väljakutsetele.

Juristid

Danil Lipatov

Jurist, õigusbüroo partner

Lõpetas aastal 2000 Moskva Riikliku Ühiskonnateaduste Ülikooli õigusteaduse erialal. Õigusteaduste magister.
Töötanud oma erialal alates aastast 2000.
Spetsialiseerumisvaldkond: kriminaal- ja tsiviilõigus.
Töökeeled: vene ja eesti keel.

Jelena Karzetskaja

Jurist

Lõpetas Rahuvavahelise Sotsiaalteaduste Rakendusliku Ülikooli “LEX” õigusteaduskonda 1997 aastal. Ta on omandanud 2003.a. magistrikraadi Moskva Riikliku Sotsiaalse Ülikoolis ja 2009. aastal Akadeemias Nord.   Oma töötegevus alustas 1997. aastal Töökogemus on rahvusvahelise õiguse, haldusõiguse, tsiviilaõiguse ja tööõiguse valdkonnas. On täiendatud end raamatupidamise ja tooli deklareerimise koolitustel.
Töökeeleks on vene, eesti ja inglise keel.

Anastasia Lipina

Jurist

2019. aastal on omandanud Tartu Ülikoolis bakalurusekraadi õigusteaduses. 2017. aastal on läbinud praktikat Eesti Juristide Liidus.

Spetsialiseerumisvaldkond: ühinguõigus, migratsiooni õigus, tsiviil õigus.

Töökeeled: vene, eesti ja inglise.

Adelina Kugappi

Juristiabi

Alates 2016. a. õpib Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas (bakalaureuseõpe).

Spetsialiseerumisvaldkond: tsiviilõigus (sh perekonnaõigus, tööõigus), äriõigus.

Töökeeled: eesti, vene ja inglise.

Ljudmila Lokai

Juhiabi, raamatupidaja

2002. aastal  lõpetas Tallinna Ülikooli haldusjuhtimise erialal. Bakalaureus. Muud diplomid erialadel:  asjaajaja, arhivaar, raamatupidaja. Tööstaž alates 1997.a.
Töökeeled: eesti ja vene keel.

Uudised

Alates 1. oktoobrist 2017 alustab Mustamäe linnavalitsus ja Progressor Õigusbüroo ühist sotsiaalprojekti, mille eesmärgiks on…

27. Aprill 2017 Õigusbüroo Progressor ja Maardu linnavalitsuse koostöö raames toimus esimene seminar korteriühistutele, teemal…

03. oktoobril 2016 Õigusbüroo Progressor ja Tallinna linnavalitsus taasalustavad koostööprojekti, mille raames pakutakse Lasnamäe linnaosa…